Välkommen till
Lundin Kundvård

På vår kundvårdsavdelning arbetar vi tillsammans för att ständigt förbättra och öka kundnöjdheten.
Vi följer upp alla våra spekulanter och erbjuder en eller flera bevakningar i Lundin Köparregister. Köparregistret är helt kostnadsfritt att vara med i och vi kontaktar dig varje gång vi får in något som matchar dina önskemål. Anmäl dig här.

En tidig kontakt med oss på Kundvård hjälper dig i ditt sökande efter ny bostad. Du får information om alla våra aktuella bostäder till salu, om bostäder som snart är till salu och om eventuella förhandsvisningar. Detsamma gäller om du funderar på att sälja. Då informerar vi dig om hur marknaden ser ut, vilka tjänster vi erbjuder och vi ser även till att du tidigt kommer i kontakt med en fastighetsmäklare som hjälper till att förbereda din försäljning. Vi förmedlar både nya och gamla kunder till våra fastighetsmäklare när det avser branschfrågor, kostnadsfria värderingar och försäljningsuppdrag.

Välkommen att kontakta oss på 031-17 22 60 och kundvard@lundin.se

Lediga tjänster

Just nu söker vi flera kundvårdare till vår avdelning!
Mer information finns här.

Vi på Kundvård

Alexander Jelicic

Trainee
0736-58 24 94 alexander.jelicic@lundin.se

Benjamin Vidovic

Trainee
0730-36 38 36 benjamin.vidovic@lundin.se

Carl Larsson

Trainee
031-17 22 60 carl.larsson@lundin.se

Lisa Olsson

Koordinator
0704-55 22 83 lisa.olsson@lundin.se

Nils Lundin

Kundvård
031-17 22 60 nils.lundin@lundin.se

Anna Olhage

Koordinator
0735-16 22 62 anna.olhage@lundin.se

Gina Sundgren

Koordinator
0709-16 22 63 gina.sundgren@lundin.se